Fookuses on jätkusuutlikum toitumine

Eat4Change püüab kaasata kodanikke, eriti noori, võtma ühiskonnas aktiivset rolli ja muutma oma toitumist rohkem taimsemaks, et tagada inimeste ja planeedi heaolu.

Eat4Change kaasab eelkõige 15–35-aastaseid Euroopa kodanikke vähendama oma dieedis loomseid tooteid ja suurendama taimse toidu tarbimist. Projekt tõstab esile ka globaalseid seoseid ning näitab, kuidas igaühe valikud võivad mõjutada inimeste ja planeedi heaolu ning toetada säästva arengu eesmärkide (SDG) saavutamist.

DEAR programm

Eat4Change projekti kaasrahastab Euroopa Komisjoni arenguhariduse ja teadlikkuse tõstmise programm (DEAR). Programm DEAR toetab projekte, mis kaasavad Euroopa Liidu avalikkust ülemaailmsete sotsiaalse, majandusliku ja keskkonnaarengu küsimustesse.

DEAR tegevused aitavad kaasa ka ELi toetusele universaalsetele säästva arengu eesmärkidele, mille eesmärk on lõpetada vaesus, kaitsta planeeti ja tagada kõigile heaolu 2030. aastaks.

Toit ja keskkond - planeedisõbra viktoriin

Osale viktoriinis! Selleks, et saaksime viktoriiniga seotud põnevat infot sinuga jagada, jäta ka enda e-maili aadress.

Enda andmed lisades nõustute, et neid kasutatakse vaid viktoriini tulemuste edastamiseks ja teie tagasiside küsimiseks.

Toidufoori näitus "Hoia oma valikutega maakera pöörlemises"

Toidufoori näitus toob toidu keskkonnamõju vaatajatele lähemale. Teemade ring on laiem kui ainult kliimamõju. Vaataja ette tuuakse toidu keskkonnamõjuga seotud fakte, kala- ja lihafoori soovitused ning mõned planeedisõbralikud retseptid.

Kindel on see, et meil on võimalus nii enda kui ka planeedi tervist silmas pidades enda kõht targasti täita. Kõige olulisem - rohkem maitsvaid taimi ja vähem hästi valitud loomset toitu!

Toidufoor tuleb appi! Kui soovid näitust enda kooli või asutusse, kirjuta toidufoor@elfond.ee

Kalafoor Lihafoor

#Eat4Change

toidufoor@elfond.ee

Projekti elluviimist ja ajakohastamist rahastab Euroopa Liit. Sisu eest vastutab Eestimaa Looduse Fond koos teiste projekti Eat4Change partneritega ja see ei pruugi kajastada Euroopa Liidu ametlikke seisukohti.

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat kogemust meie veebisaidil. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.